en
google plus

Blå Station to rodzinna firma ze Szwecji. Za każdym fotelem, stołem, czy krzesłem tej firmy kryje się historia lub doświadczenie, które przekładają się na charakterystyczny i wyjątkowy design będący wizytówką Blå Station. To również ciekawe, funkcjonalne rozwiązania, stawiające w centrum uwagi użytkowników.

Blå Station to firma prawdziwie innowacyjna – projektowane przez nią meble muszą odznaczać się nowatorskim kształtem, funkcją, materiałem czy procesem produkcji. Muszą być w czymś lepsze od tych już istniejących, być dla nich dobrą alternatywą. Wyjątkowy styl mebli Blå Station sprawia, że nie da się ich pomylić z żadnymi innymi.

Ramy fotela Superkink przypominają wygiętą słomkę a fałdowana faktura krzesła Dent przywodzi na myśl kartkę papieru. Z żadnymi innymi meblami nie da się też pomylić foteli Oppo (dostarczyliśmy je do CH Aleja Bielany), Wilmer czy Innovation C, który dostarczyliśmy do siedziby Grupy Żywiec w Warszawie. Nic dziwnego, że można znaleźć je między innymi w biurach Skype’a, Microsoftu, Tele2 a także w Lincoln Center w Nowym Jorku.

BLÅ STATION

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

Monika Maliszewska

monika.maliszewska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT