en
google plus

W myśl swojego motto „Świat Ciszy”, BuzziSpace oferuje innowacyjne meble i rozwiązania akustyczne dla biur. Belgijska firma to w tej dziedzinie zdecydowany lider - skuteczność produktów BuzziSpace w zakresie poprawy warunków akustycznych jest potwierdzona dokładnymi badaniami. Można to sprawdzić samemu wykorzystując opracowaną przez BuzziSpace aplikację RT 60.

Produkty BuzziSpace są pokryte w 100% powtórnie przetworzonym materiałem pochłaniającym dźwięk. Dzięki temu pomagają zapewnić prywatność i dobre samopoczucie. Dobrym przykładem użyteczności BuzziSpace jest BuzziHub - podwójne siedzisko z akustycznymi ścianami. Łącząc dwa takie siedziska można uzyskać czteroosobową akustyczną kabinę. Z kolei BuzziHood przypomina wiszącą na ścianie budkę telefoniczną, która może dać chwilę prywatności w nawet najbardziej hałaśliwych miejscach. BuzziTile 3D to panele ścienne, które mogą poprawić warunki akustyczne w pomieszczeniu a dzięki swojej trójwymiarowej strukturze i wielości barw stają się elementem estetycznym, który można dowolnie komponować.

Jednym z najnowszych hitów BuzziSpace jest BuzziVile, który otrzymał główną nagrodę Interior Design Magazine Best of Year Awards w kategorii systemów biurowych. Wśród klientów BuzziSpace są m.in. Microsoft, Facebook, SAS Airlines i Google. Zapraszamy do obejrzenia produktów BuzziSpace w naszym showroomie na ul. Leszczyńskiej 4.

BUZZISPACE

Maciej Tokaj

maciej.tokaj@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT