en
google plus

Haworth jest jedną z największych światowych firm zajmujących się projektowaniem i produkcją wyposażenia biur, które może być z łatwością wykorzystanie w każdym środowisku. Firma, która jest obecnie zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Haworthów, ma siedzibę w Holland, w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Właśnie tam rozpoczęła swoją 66-letnią drogę do uzyskania pozycji światowego gracza. Dziś jest to globalna potęga w branży biurowej, posiadająca ponad 350 patentów. Sztab naukowców i inżynierów Hawortha dba o nieustanny rozwój podążając za światowymi trendami, takimi jak coraz większe zróżnicowanie przestrzeni biurowej a także dostosowanie jej do różnych typów pracowników biurowych.

Wielką siłą Hawortha jest ergonomia – fotele biurowe tej firmy należą do najlepszych na świecie. Są owocem wieloletnich badań dzięki czemu zapewniają rzadko spotykany komfort, dbając jednocześnie o prawidłową postawę kręgosłupa. Poza wspaniałymi fotelami biurowymi, Haworth posiada bogatą ofertę krzeseł, stołów konferencyjnych, szafek, podłóg podniesionych, systemów biurowych i multimedialnych. Systemy takie jak YourPlace czy Intuity można łatwo modyfikować i dostosować do potrzeb klienta. Możliwe wykończenia i układy biurek, szafek (a także oświetlenia Philipsa, który jest partnerem Hawortha) są niezliczone. Haworth jest również znany ze swoich nowoczesnych i praktycznych rozwiązań akustycznych. Dowiedz się o nich więcej w dziale AKUSTYKA.

Zwieńczeniem oferty Hawortha jest kolekcja lounge/soft seating, składająca się z siedzisk i sof, stworzonych przez takich projektantów jak Patricia Urquiola, Jasper Morrisson czy legendarny Le Corbusier. Haworth kupił ponadto słynne marki Cappellini i Poltrona Frau, dzięki czemu może pochwalić się prawdziwymi włoskimi klasykami designu w swojej ofercie.

HAWORTH

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

Przemo Mielcarek

przemo.mielcarek@marro.com.pl

KONTAKT