Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Więcej na stronie Privacy policy

Realizacje

Other

Do you need a personalised offer?

Monika Jastrzębska Shopping centres projects monika.jastrzebska@marro.com.pl +48 601 330 318
Katarzyna Wodzyńska Office projects katarzyna.wodzynska@marro.com.pl +48 506 980 020
Piotr Kacprzak Shopping centres projects piotr.kacprzak@marro.com.pl +48 697 97 30 70
Beata Niezgodzińska Office projects beata.niezgodzinska@marro.com.pl +48 601 611 718
Piotr Zych Office projects piotr.zych@marro.com.pl +48 601 610 204
Marek Górski Product and project manager Bolon, Object Carper, Sanfoot and Litracon marek.gorski@marro.com.pl 665 616 105
Maria Nowak Architect; Bolon, acoustics and small architecture specialist maria.nowak@marro.com.pl +48 506 980 236
Andrzej Zalewski Shopping centres projects andrzej.zalewski@marro.com.pl +48 506 980 177
Marcin Gild Shopping centres projects marcin.gild@marro.com.pl +48 506 008 186
Jolanta Szczypiorska Office projects jolanta.szczypiorska@marro.com.pl +48 500 206 221
Łukasz Majewski Bolon and Escofet projects lukasz.majewski@marro.com.pl +48 506 980 165
Paweł Korolko Shopping centres projects pawel.korolko@marro.com.pl +48 503 764 460
Imię i nazwisko
Monika Jastrzębska
Stanowisko
Shopping centres projects
Imię i nazwisko
Katarzyna Wodzyńska
Stanowisko
Office projects
Imię i nazwisko
Piotr Kacprzak
Stanowisko
Shopping centres projects
Imię i nazwisko
Beata Niezgodzińska
Stanowisko
Office projects
Imię i nazwisko
Piotr Zych
Stanowisko
Office projects
Imię i nazwisko
Marek Górski
Stanowisko
Product and project manager Bolon, Object Carper, Sanfoot and Litracon
Imię i nazwisko
Maria Nowak
Stanowisko
Architect; Bolon, acoustics and small architecture specialist
Imię i nazwisko
Andrzej Zalewski
Stanowisko
Shopping centres projects
Imię i nazwisko
Marcin Gild
Stanowisko
Shopping centres projects
Imię i nazwisko
Jolanta Szczypiorska
Stanowisko
Office projects
Imię i nazwisko
Łukasz Majewski
Stanowisko
Bolon and Escofet projects
Imię i nazwisko
Paweł Korolko
Stanowisko
Shopping centres projects