en
google plus

Lampy Lirio by Philips mają charakter. Inspirują i potrafią nadać wnętrzu wyrazistą osobowość. Zachowują równowagę pomiędzy przyjaznymi dla użytkownika innowacjami a designem. Lirio by Philips szczyci się dyskretną, nowoczesną elegancją, nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi opartymi na technologii LED i najwyższą jakością wykonania. W tych pełnych uroku lampach światło ledowe jest rozproszone i kameralne. 

Lirio by Philips jest znany z tego, ze stawia na młodych projektantów, zdobywających coraz większe uznanie. To dzięki ich świeżym pomysłom powstały takie lampy jak Nick-Knack, której inspiracją była klasyczna kreskówka „La Linea”. Design lampy pokazuje jak wielki potencjał tkwi w linii prostej. Dostępny w 5 żywych kolorach Nick-Knack można "połamać" w 16 różnych pozycji. Efekt jest wyrazisty i ekscytujący, szczególnie kiedy lampy są w grupie. 

Znakiem rozpoznawczym Lirio by Philips jest poszukiwanie intrygujących źródeł inspiracji. Np. lampa podłogowa Piculet jest wzorowana na sylwetce dzięcioła, La Lente nawiązuje do szkła powiększającego a Eclipic do latającego spodka. Nie brak też projektów minimalistycznych, o niemal archetypicznym charakterze. Są to np. Balanza (laureat RedDot Design Award 2012 i IF Global Design Award 2012), Posada czy Maze.

 

LIRIO BY PHILIPS

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT