en
google plus

Wyobraź sobie, że tworzysz dynamiczną przestrzeń, która zaskakuje, inspiruje i przyciąga uwagę. Przestrzeń tak elastyczną, że możesz ją na wiele sposobów zmieniać w zależności od nastroju i potrzeb. Na tym właśnie polega piękno Luminous Textile, rewolucyjnej technologii pozwalającej ożywić wnętrze poprzez światło, teksturę i dynamiczne wizualizacje.

Zaprojektowany i produkowany przez Philips Lighting Luminous Textile zbudowany jest z wielokolorowych żarówkek LEDowych umieszczonych w panelach z tkaniny. Panele mogą być ułożone pojedynczo lub zaaranżowane w grupach, w standardowych lub niestandardowych rozmiarach, białe lub kolorowe a nawet w wersji przypominającej aksamit. Możesz stworzyć gigantyczny panel zajmujący całą ścianę lub rozsiać mniejsze panele pojedynczo. W dodatku każdy panel wyświetla dekoracyjne wizualizacje, zapewniając niezwykłą atmosferę w pomieszczeniu i poprawiając wizualną tożsamość marki. Oprócz standardowych wizualizacji można załadować swoje własne filmy i spersonalizować efekt na niezliczone sposoby.

Panele Luminous Textile są pokryte pięknymi tkaninami firmy Kvadrat. Ich żywe kolory i najwyższa jakość gwarantują, że panele wyglądają wspaniale, nawet kiedy są wyłączone. Ponadto, tkaniny Kvadrat poprawiają akustykę w pomieszczeniu i tłumią nadmiar dźwięku. Dzięki temu mogą pełnić nie tylko dekoracyjną, ale też praktyczną rolę w biurach, recepcjach, restauracjach, hotelach czy poczekalniach na lotniskach.

 

LUMINOUS TEXTILE

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT