en
google plus

O NAS

Marro to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji projektów biurowych i w centrach handlowych. Wyróżnia nas bogata, kompleksowa oferta, indywidualne podejście do klienta i zespół doświadczonych profesjonalistów na który mogą Państwo liczyć na każdym etapie projektu – pomogą wybrać odpowiednie produkty, wykonają instalację i zapewnią profesjonalny serwis gwarancyjny. W naszym zespole są architekci, koordynatorzy i konstruktorzy posiadający dogłębną wiedzę o tym jak stworzyć dobre, przyjazne biuro czy efektowną, funkcjonalną część wspólną w centrum handlowym.

W gronie naszych klientów biurowych znajdują się m.in. Grupa Żywiec, ING Bank, Google, Grupa Allegro, BBH, Pernod Ricard czy PwC. Wykonaliśmy również dziesiątki małych, średnich i dużych projektów w centrach handlowych w całej Polsce, m.in. w CH Posnania, Galerii Morena, Alei Bielany, CH Arkadia, Galerii Mokotów  czy Bonarka Kraków. Czytaj więcej w dziale REALIZACJE.

Kompleksowość naszej oferty spełni Państwa oczekiwania i oszczędzi czas. Można w niej znaleźć pełne spektrum mebli kontraktowych: meble biurowe renomowanych firm, w tym rozwiązania poprawiające akustykę i prywatność w biurze (m.in. Haworth, Orangebox, Vitra, Actiu, BuzziSpace); meble designerskie słynnych marek, chętnie wykorzystywane zarówno w food courtach centrów handlowych jak i biurach (Arper, Blå Station, Alki, +Halle, Vitra, Serralunga i wiele innych); wykładziny (m.in. Bolon, Object Carpet); oświetlenie (m.in. Philips, Luceplan, Modular); elementy outdoorowe (m.in. Escofet, Serralunga) czy panele ścienne i sufitowe (m.in. Sanfoot, Marotte). Produkty wszystkich tych firm łączy ponadczasowy design i najwyższa jakość wykonania.

Ponadto, jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie praktycznie każdy niestandardowy element. Mogą to być lady recepcyjne (np. w food courcie w Arkadii), ścianki działowe, place zabaw (Riviera Gdynia, Zielone Arkady) czy bardziej skomplikowane struktury.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych SHOWROOMÓW

PRCH_Member_1    Diament Forbesa

 

Gazele_2016          Gazele_2015_RGB   Gazele_2014_RGB

 

Podstawowe CMYK

onas

KONTAKT