en
google plus

Hiszpańska marka ONDARRETA to świat krzeseł i stołów produkowanych wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Autorami poszczególnych kolekcji ONDARRETA są czołowi projektanci, m.in.: Jorge Pensi, Jean Louis Iratzoki, Nadia Arratible, Rafael Moneo, Gabriel Teixido.

Historia firmy liczy już 40 lat, a legenda głosi, że zrodziła się na plaży… Bo Ondaretta to jedna z najpopularniejszych plaż północnej Hiszpanii, San Sebastian. Plaża, która skrywa sekrety surferów i korzenie pewnego małego warsztatu, który stał się początkiem historii o projektowaniu i produkcji. To właśnie tam, w sercu Kraju Basków zrodziła się pasja do pracy z drewnem, do przeistaczania go w coś nowego, nadawania mu nowych kształtów i nazw. To właśnie tam, w 1975 roku powstała ONDARRETA.

Dzisiaj, po 40 latach, ONDARRETA jest nadal rodzinną firmą, której istotę określa ta podróż od małego warsztatu na plaży do miejsca, które marka zajmuje dzisiaj, oferując produkty zarówno dla domu jak i projektów kontraktowych.

Marka przykłada wielką wagę nie tylko do historii. Z równie wielką wrażliwością co do przeszłości odnosi się do przyszłości. Dlatego ONDARRETA dokłada wszelkich starań, by wpływ na środowisko naturalne ograniczyć do minimum.

ONDARRETA

Monika Maliszewska

monika.maliszewska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT