en
google plus

Orangebox to angielska firma produkująca innowacyjne meble dla biur przyszłości – bardziej elastycznych, przyjaznych dla pracowników, wychodzących naprzeciw rozwojowi technologii. Orangebox bardzo poważnie traktuje zmiany trendów na rynku biurowym, na ich temat regularnie publikuje naukowe opracowania. Potrzeba przestrzeni dostosowanych do pracy zespołowej i indywidualnej, elastyczność czy coraz mniejsze przywiązanie do stałych stanowisk pracy w wyniku rozwoju mobilnych technologii – produkty Orangebox wychodzą naprzeciw wszystkim tym wymogom. Pozwalają na pracę w każdej części przestrzeni biurowej, umożliwiają także dostosowanie biura do bieżących potrzeb, które mogą wynikać ze zmian w przestrzeni czy nowej organizacji pracy w zespołach. 
Zaletami produktów Orangebox są prostota, inteligencja a także zaskakujący, świetny design. Meble Orangebox pozwalają na połączenie biura z domem i stworzenie bardziej przyjaznego miejsca pracy.

W dziedzinie biurowych rozwiązań akustycznych Orangebox ma wiele do zaoferowania. Jednym z największych przebojów w ofercie firmy są obsypane nagrodami akustyczne pody Air i Airea, będące najbardziej zaawanasowanymi tego typu rozwiązaniami na rynku. Pozwalają na stworzenie w pełni zelektryfikowanych, cichych „pomieszczeń wewnątrz pomieszczeń”, idealnych do odbycia telekonferencji czy narady. W razie potrzeby można je łatwo przenieść w inne miejsce. Więcej o podach Air i Airea czytaj w dziale AKUSTYKA.

Efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej umożliwia także system akustycznych screenów (parawanów akustycznych). Np. Cove to pochłaniające dźwięk panele akustyczne zintegrowane z elementami soft seating – biurkami i siedziskami. To wszechstronne rozwiązanie daje duże pole manewru w przypadku konieczności zmiany układu biura – dzięki ich modułowej konstrukcji można je łatwo przenieść bądź zmienić ich kształt. Więcej o screenach Orangebox czytaj w dziale AKUSTYKA.

Linie produktów Away From The Desk i Network Landscapes pozwalają na stworzenie mniej sformalizowanego biura, w którym pracownicy nie są przywiązani do stałego miejsca pracy. Drewniane, wydawałoby się „niebiurowe” meble takie jak DENCH-01 ocieplają biurową atmosferę. Różnorodne kombinacje siedzisk, sof i biurek dają pracownikom komfort pracy tam gdzie będą czuć się najswobodniej.

Orangebox jest także czołowym producentem krzeseł biurowych, które powstają pod opieką ekspertów od ergonomii. Są dostępne w wielu kategoriach cenowych, posiadają 5-letnią gwarancję, można je również wypożyczyć na dwutygodniowe testy.

 

ORANGEBOX

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT