en
google plus

Akustyka jest kluczową kwestią dla Orangebox.  Efektem konsekwentnej współpracy firmy z akustykami są produkty które zmieniły reguły gry na rynku mebli biurowych. Takim mianem można z pewnością określić akustyczny pod Airea, czyli najpopularniejszy tego typu produkt na świecie. Airea to w pełni zelektryfikowane, ciche „pomieszczenie wewnątrz pomieszczenia”, idealne do odbycia telekonferencji czy narady. Od 2006 roku tysiące egzemplarzy zostało zainstalowanych w biurach na całym świecie. Airea jest dostępny w 26 standardowych konfiguracjach – od prostej, jednoosobowej „budki telefonicznej” do szerokiego wachlarza uniwersalnych podów biurowych i większych podów konferencyjnych. Produkt jest w pełni mobilny a jego montaż trwa zaledwie kilka godzin.

Air3 to najbardziej zaawansowany system akustycznych podów na rynku. Kombinacja wysokiej jakości szkła i miękkich paneli akustycznych zapewnia najwyższy poziom prywatności. Różnokolorowe panele akustyczne można wymieniać i dzięki temu odświeżyć wygląd podu. Air3 posiada zaawansowany system przeciwpożarowy. Opatentowany otwierany dach został stworzony z myślą o zraszaczach sufitowych – w przypadku wybuchu pożaru, dach otworzy się, umożliwiając ugaszenie ognia. Jest dostępny w 17 rozmiarach i kształtach, podobnie jak Airea charakteryzuje się mobilnością i łatwością montażu.

Trudno wyobrazić sobie współczesne biuro bez systemu wszechstronnych, mobilnych screenów (parawanów akustycznych). Cove to pochłaniające dźwięk panele akustyczne zintegrowane z elementami soft seating – biurkami i siedziskami. To wszechstronne rozwiązanie daje duże pole manewru w przypadku konieczności zmiany układu biura – dzięki ich modułowej konstrukcji można je łatwo przenieść bądź zmienić ich kształt. Z kolei Bay to stojące panele dostępne w trzech wersjach:  2700 mm, 2570 mm i 1870 mm.

Ponadto, funkcje akustyczne spełniają także produkty Orangebox typu soft seating, takie jak Linio, Cwtch czy Perimeter.

ORANGEBOX

Maciej Tokaj

maciej.tokaj@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT