en
google plus

Poltrona Frau to włoska firma została założona w 1912 roku przez Renzo Frau, który pragnął tworzyć ręcznie wyrabiane meble najwyższej jakości. Wczesne projekty były inspirowane pochodzącym z Francji stylem art deco i klasykami ery Wiktoriańskiej. W tym okresie firma otrzymała wiele prestiżowych zleceń, m.in. od brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Wiele z wczesnych produktów pozostaje w ofercie Poltrona Frau jako testament wagi jakiej Poltrona Frau przywiązuje do swojego dziedzictwa. Dziś firma produkuje swoje meble w oparciu o zaawansowane technologie i wielopokoleniowe doświadczenie. Wiele modeli stworzonych przez słynnych projektantów z Renzo Frau na czele należy dziś do klasyki designu.

Poltrona Frau oferuje ekskluzywne biurka i fotele biurowe. Dzięki swojej niepodrabialnej elegancji są idealnym rozwiązaniem do gabinetu prezesa lub sali konferencyjnej. Biurko Jobs zobaczyć można w naszym showroomie na ul. Dobrej.

Poltrona Frau jest szczególnie znana ze swoich niezwykle eleganckich mebli  wykończonych najwyższej jakości, opatentowaną skórą „Pelle Frau". Jest ona owocem kilku lat badań i eksperymentów. Pelle Frau przechodzi przez 21 etapów garbowania, dzięki czemu zachowuje miękkość przy trwałości wymaganej we wnętrzach kontraktowych.

Ponadto, jakość skóry Pelle Frau została doceniona przez przemysł samochodowy - firmy Ferrari i Maserati wykańczają nią fotele w swoich samochodach.

POLTRONA FRAU

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT