Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Więcej na stronie Polityka prywatności.

Realizacje

Inne

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Monika Maliszewska Projekty w centrach handlowych monika.maliszewska@marro.com.pl +48 601 330 318
Katarzyna Wodzyńska Projekty biurowe katarzyna.wodzynska@marro.com.pl +48 506 980 020
Piotr Kacprzak Projekty w centrach handlowych piotr.kacprzak@marro.com.pl +48 697 97 30 70
Maria Nowak Architekt; specjalista ds. Bolon, akustyki i małej architektury maria.nowak@marro.com.pl +48 506 980 236
Beata Niezgodzińska Projekty biurowe beata.niezgodzinska@marro.com.pl +48 601 611 718
Paweł Korolko Projekty w centrach handlowych pawel.korolko@marro.com.pl +48 503 764 460
Andrzej Zalewski Projekty w centrach handlowych andrzej.zalewski@marro.com.pl +48 506 980 177
Piotr Zych Projekty biurowe piotr.zych@marro.com.pl +48 601 610 204
Łukasz Majewski Projekty Bolon i Escofet lukasz.majewski@marro.com.pl +48 506 980 165
Marek Górski Product and project manager Bolon, Object Carpet, Sanfoot i Litracon marek.gorski@marro.com.pl +48 665 616 105
Marcin Gild Projekty w centrach handlowych marcin.gild@marro.com.pl +48 506 008 186
Jolanta Szczypiorska Projekty biurowe jolanta.szczypiorska@marro.com.pl +48 500 206 221
Imię i nazwisko
Monika Maliszewska
Stanowisko
Projekty w centrach handlowych
Imię i nazwisko
Katarzyna Wodzyńska
Stanowisko
Projekty biurowe
Imię i nazwisko
Piotr Kacprzak
Stanowisko
Projekty w centrach handlowych
Imię i nazwisko
Maria Nowak
Stanowisko
Architekt; specjalista ds. Bolon, akustyki i małej architektury
Imię i nazwisko
Beata Niezgodzińska
Stanowisko
Projekty biurowe
Imię i nazwisko
Paweł Korolko
Stanowisko
Projekty w centrach handlowych
Imię i nazwisko
Andrzej Zalewski
Stanowisko
Projekty w centrach handlowych
Imię i nazwisko
Piotr Zych
Stanowisko
Projekty biurowe
Imię i nazwisko
Łukasz Majewski
Stanowisko
Projekty Bolon i Escofet
Imię i nazwisko
Marek Górski
Stanowisko
Product and project manager Bolon, Object Carpet, Sanfoot i Litracon
Imię i nazwisko
Marcin Gild
Stanowisko
Projekty w centrach handlowych
Imię i nazwisko
Jolanta Szczypiorska
Stanowisko
Projekty biurowe