en
google plus

Północna Italia, Biella w Piemoncie, 1825 rok. Rodzina Serralunga zakłada firmę, która po latach stanie się uznaną marką w świecie designu. W myśl hasła „Made in Italy”, nastrojowe donice, wazy i meble tej włoskiej firmy cechują się niepowtarzalnym designem i najwyższą jakością wykonania.

Niektóre produkty Serralungi są nostalgicznie osadzone w tradycji, inne śmiałe i nowatorskie. Najbardziej ekscytującą częścią oferty Serralunga są donice i wazy nierzadko przypominające wyrafinowane rzeźby, zaprojektowane przez najsłynniejszych projektantów. Są wśród nich m.in. Ron Arad, Zaha Hadid, Ross Lovegrove, Joan Gaspar, Claudio Bellini i Philippe Starck. Serralunga oferuje również piękne krzesła, ławki i stoły doskonałe do użytku zewnętrznego i nie tylko.

Od niemal 200 lat Serralunga jest firmą prawdziwie innowacyjną a nierzadko wręcz pionierską. W pierwszej połowie XX wieku jako pierwsza w Europie rozwinęła wynalezioną w Stanach Zjednoczonych technikę rotomouldingu pozwalającą formować tworzywa sztuczne. Jako pierwsza stworzyła donicę designerską, wielkoformatową a także podświetlaną. Jedna z waz Serralungi stała się pierwszą masowo produkowaną wazą umieszczoną w muzeum.

Przy wszystkich swoich walorach estetycznych, produkty Serralungi są też niezwykle trwałe. Dzięki użyciu nowoczesnych technologii mają zwiększoną odporność na zabrudzenia, graffiti, zanieczyszczenie powietrza i działanie warunków atmosferycznych. Dlatego są dobrym rozwiązaniem we wszelkich projektach kontraktowych.

Niezwykłe donice Missed Tree można obejrzeć w naszym showroomie na ul. Lipowej 7a.

SERRALUNGA

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

Monika Maliszewska

monika.maliszewska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT