en
google plus

Sztandarową pozycją akustyczną w katalogu Vitry jest zaprojektowany przez braci Bouroulleców Workbays, uniwersalny system stanowisk do pracy, który pozwala na zerwanie ze sztywną strukturą biura. W zależności od wersji, może to być miejsce skoncentrowanej pracy, spotkań lub większych „pomieszczeń wewnątrz pomieszczeń” na potrzeby kuchni czy szatni. Mogą być łączone w większe struktury a dzięki swojej lekkości łatwo je zainstalować.

Workbays zapewniają prywatność i odosobnienie a dzięki materiałowi którymi są pokryte rozpraszają też dźwięk, chroniąc pracującą wewnątrz osobę przed hałasem. Panele Workbays są zbudowane ze sprasowanych włókien poliestrowych o akustycznych właściwościach. To przełomowa innowacja w zakresie mebli biurowych. Materiał jest twardy a przy tym lekki i organiczny. Workbays dostępne są w różnych kolorach.

Dobrą ochronę akustyczną zapewnia także klasyk w ofercie Vitry, czyli zaprojektowane również przez braci Bouroulleców sofy Alcove. To sofa z wysokim oparciem dostępna w wielu rozmiarach i konfiguracjach. Zapewnia prywatność i ciepły, domowy nastrój w biurze. Alcove to jeden z bestsellerów Vitry a od czasu swej premiery w 2006 roku produkt doczekał się wielu naśladowców.

Innym akustycznym rozwiązaniem jest jedna z dostępnych opcji krzesła biurowego ID Chair – ID Trim Cap. Do krzesła przymocowana jest osłaniająca przed hałasem „budka".

VITRA

Maciej Tokaj

maciej.tokaj@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT