en
google plus

Actiu to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji mebli biurowych. Powstała ponad 45 lat temu w hiszpańskim Alicante, gdzie działała jako rodzinne przedsiębiorstwo. Jej rozwiązania są efektem wieloletnich badań nad pracą w biurze. O ich skuteczności, a także o jakości mebli Actiu sami wielokrotnie się przekonaliśmy. Meble biurowe tej firmy zainstalowaliśmy między innymi w krakowskich biurach Google i Brown Brothers Harriman. Actiu zawsze jest w ruchu i uważnie śledzi zmiany zachodzące na rynku. Według obecnych trendów biuro powinno zapewniać pracownikom zarówno strefy prywatności jak i przestrzenie przeznaczone do pracy grupowej. Meble Actiu wychodzą tym oczekiwaniom naprzeciw, łącząc funkcjonalność, komfort, ergonomię i ciekawy design.

LINK to pochłaniające dźwięk modułowe parawany, których układ można zmieniać na niezliczone sposoby, w zależności od potrzeb biura. LINK jest zintegrowany z biurowymi akcesoriami, takimi jak modułowe sofy czy stoliki, które zapewniają pracownikom komfort i swobodę. PRISMA to elegancki, minimalistyczny stół biurowy w skandynawskim stylu z zamontowanym panelem akustycznym. Z kolei MOBILITY to pojedyncze lub podwójne biurko z wbudowaną regulacją wysokości. Dzięki wbudowanym panelom pochłaniającym dźwięk, MOBILITY poprawia akustykę w pomieszczeniu.

Actiu produkuje również m.in. stoły, krzesła i systemy biurowe, lady recepcyjne i szafki wysokiej jakości. Oferta Actiu jest uzupełniona o linię soft seating, która pozwala na przekształcenie biura w przyjazne środowisko, w którym można poczuć się jak w domu. Zapraszamy również do naszego nowego showroomu Actiu na ul. Marii Kazimiery 18 w Warszawie.

ACTIU

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

Monika Maliszewska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT