en
google plus

REALIZACJE

BIURA

Biuro jest inwestycją – w ludzi, ich produktywność i lojalność wobec firmy. Jesteśmy coraz bardziej wyczuleni na dobry design, spędzamy też w pracy więcej czasu. Dlatego dobre biuro jest dla firmy wielką wartością. Jej zdolność do przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych pracowników będzie w dużej mierze uzależniona od tego jakie warunki pracy zapewni. Według badań dobre biuro poprawia samopoczucie pracowników i bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy. Jest to więc inwestycja, która zarabia na siebie.

Marro posiada doświadczenie i narzędzia potrzebne do stworzenia biura w którym praca będzie efektywna i komfortowa. W gronie naszych klientów znajdują się m.in. Grupa Żywiec, ING Bank, Google, Grupa Allegro, BBH czy PwC. Nasze usługi są kompleksowe, współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu. W ofercie mamy produkty największych producentów mebli biurowych najwyższej jakości. Firmy takie jak Haworth, Orangebox, Vitra czy BuzziSpace oprócz doskonałych produktów posiadają dogłębny, poparty badaniami know-how.

CENTRA HANDLOWE

Marro ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów w centrach handlowych. Wykonaliśmy dziesiątki małych, średnich i dużych projektów w całej Polsce, m.in. w CH Posnania, Alei Bielany, CH Arkadia, Galerii Mokotów czy CH Riviera.

Kompleksowość naszej oferty oszczędza Twój czas. Wszystko co jest potrzebne w food courtach i częściach wspólnych centrów handlowych znajduje się w naszej bogatej ofercie, w jednym miejscu – meble, siedziska, wykładziny, donice, elementy outdoorowe, oświetlenie. Są to wyłącznie produkty słynnych światowych firm, gwarantujących najwyższą jakość i ponadczasowy design. Dowiesz się o nich więcej klikając w loga poszczególnych marek.

Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie praktycznie każdy niestandardowy element. Mogą to być lady (np. w food courcie w Arkadii), ścianki działowe, place zabaw (Riviera Gdynia) czy bardziej skomplikowane struktury (Piano Zone w Galerii Mokotów, Glorietta w food courcie w Arkadii).

  • opis projektu: BIURA GOOGLE. WROCŁAW, KRAKÓW, WARSZAWA 2014-2015 (NA ZDJĘCIACH BIURA WE WROCŁAWIU I W KRAKOWIE)
  • pracownia architektoniczna: MASSIVE DESIGN
  • liczba stanowisk pracy dostarczonych przez marro: GOOGLE KRAKÓW - >1100; GOOGLE WARSZAWA - 80
  • produkty dostarczone i zainstalowane przez marro: M.IN. MEBLE HAWORTH, ARPER, ACTIU, SOFTLINE, BLÅ STATION, PEDRALI, ABSTRACTA, CANE LINE, VITRA, ARTIFORT, HAY, MAGIS, NOWY STYL, VZÓR, MOROSO, BISLEY, +HALLE, MEBLE NA ZAMÓWIENIE
  • GOOGLE WROCŁAW - MEBLE DO KANTYN, STREF WSPÓLNYCH, SAL KONFERENCYJNYCH, STREF CHILL-OUT, MEBLE NA TARAS, PANELE I ŚCIANKI AKUSTYCZNE
  • GOOGLE KRAKÓW - KOMPLEKSOWO WYPOSAŻONE 3 ETAPY BIURA, KRZESŁA, KONTENERKI, SZAFY, AKUSTYCZNE EKRANY BIURKOWE NA ZAMÓWIENIE; MEBLE DO SAL KONFERENCYJNYCH, STREF WSPÓLNYCH, STREF CHILL-OUT, KANTYN ITP.
  • GOOGLE WARSZAWA - STANOWISKA PRACY Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI; MEBLE DO SAL KONFERENCYJNYCH, KANTYN, KUCHENEK, STREF CHILL-OUT, MEBLE TARASOWE, LAMPKI BIURKOWE
KONTAKT