en
google plus

REALIZACJE

BIURA

Biuro jest inwestycją – w ludzi, ich produktywność i lojalność wobec firmy. Jesteśmy coraz bardziej wyczuleni na dobry design, spędzamy też w pracy więcej czasu. Dlatego dobre biuro jest dla firmy wielką wartością. Jej zdolność do przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych pracowników będzie w dużej mierze uzależniona od tego jakie warunki pracy zapewni. Według badań dobre biuro poprawia samopoczucie pracowników i bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy. Jest to więc inwestycja, która zarabia na siebie.

Marro posiada doświadczenie i narzędzia potrzebne do stworzenia biura w którym praca będzie efektywna i komfortowa. W gronie naszych klientów znajdują się m.in. Grupa Żywiec, ING Bank, Google, Grupa Allegro, BBH czy PwC. Nasze usługi są kompleksowe, współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu. W ofercie mamy produkty największych producentów mebli biurowych najwyższej jakości. Firmy takie jak Haworth, Orangebox, Vitra czy BuzziSpace oprócz doskonałych produktów posiadają dogłębny, poparty badaniami know-how.

CENTRA HANDLOWE

Marro ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów w centrach handlowych. Wykonaliśmy dziesiątki małych, średnich i dużych projektów w całej Polsce, m.in. w CH Posnania, Alei Bielany, CH Arkadia, Galerii Mokotów czy CH Riviera.

Kompleksowość naszej oferty oszczędza Twój czas. Wszystko co jest potrzebne w food courtach i częściach wspólnych centrów handlowych znajduje się w naszej bogatej ofercie, w jednym miejscu – meble, siedziska, wykładziny, donice, elementy outdoorowe, oświetlenie. Są to wyłącznie produkty słynnych światowych firm, gwarantujących najwyższą jakość i ponadczasowy design. Dowiesz się o nich więcej klikając w loga poszczególnych marek.

Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie praktycznie każdy niestandardowy element. Mogą to być lady (np. w food courcie w Arkadii), ścianki działowe, place zabaw (Riviera Gdynia) czy bardziej skomplikowane struktury (Piano Zone w Galerii Mokotów, Glorietta w food courcie w Arkadii).

  • opis projektu: SIEDZIBA JLL. WARSZAWA, 2016
  • pracownia architektoniczna: TÉTRIS POLSKA
  • produkty dostarczone i zainstalowane przez marro:  KRZESŁA PAGED, PEDRALI, MAGIS, KRZESŁA KONFERENCYJNE LAMMHULTS, HOKERY HAY I PAGED, STOŁY KONFERENCYJNE HAWORTH, ACTIU I MAGIS, STOLIKI PAGED, PÓŁKI ACTIU, BUDKA DO SPOTKAŃ MIKOMAX, FOTELE ACTIU, STOLIK KAWOWY ACTIU, NA ZAMÓWIENIE: STOŁKI, WYSOKIE STOŁY
  • meble i wyposażenie dostarczone do: RECEPCJI, SAL KONFERENCYJNYCH, KANTYN
KONTAKT