en
google plus

Vitra to słynna szwajcarska firma produkująca meble klasyczne i nowoczesne, które stały się ikonami designu. Dla klienta to gwarancja, że posiada coś wyjątkowego, ponadczasowego i niepowtarzalnego. Piękny przedmiot, który powstał z połączenia geniuszu i wizji projektanta a także dbałości wykonania tak bliskiej perfekcji jak to tylko możliwe. Przedmiot, który będzie służyć przez lata.

Działalność założonej w latach 50-tych Vitry ma na celu rozwój inspirujących, zdrowych i trwałych rozwiązań dla biura, domu i miejsc publicznych. Jej produkty i koncepcje oparte są o proces projektowania łączący ekspertyzy inżynieryjne z kreatywnością i pasją czołowych światowych projektantów. Vitra oferuje także szeroki wachlarz systemów i krzeseł biurowych. Wychodząc naprzeciw konkretnym potrzebom biura wynikającym ze specyfiki danej branży, innowacyjne rozwiązania Vitry pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania firm. Więcej o biurowej ofercie Vitry czytaj tutaj.

Dla Vitry projektowali najsłynniejsi projektanci, m.in. Verner Panton, George Nelson, Jean Prouvé, Frank Gehry, Jasper Morrison, Charles i Ray Eames, Ron Arad, Alberto Meda, czy bracia Bouroullec. Wiele z produktów Vitry, takie jak słynne Panton Chair czy zaprojektowany przez małżeństwo Eamesów Aluminium Chair uchodzą z jedne z najważniejszych projektów XX wieku. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie na ul. Lipowej 7a, gdzie można obejrzeć kolekcję Vitry.

VITRA

Katarzyna Wodzyńska

katarzyna.wodzynska@marro.com.pl

Monika Maliszewska

monika.maliszewska@marro.com.pl

REALIZACJE
SHOWROOMY
MARKI
MARRO CHANNEL
KONTAKT